Mýdlový blog Jany Bělíkové

Ahoj, jsem Jana, vyrábím přírodní certifikovaná mýdla a dělá mi velkou radost, že se o ně zajímáte a ptáte se. Je na tom vidět, že důkladně přemýšlíte, co pro sebe a pro svoji rodinu používat a hlavně PROČ. To „proč“ je pro mě důležité. Proto v tomto blogu nečekejte domněnky, vágní formulace a ódy na magické účinky mnou používaných přísad. To mi má třicetiletá praxe zdravotní laborantky nedovolí. Naopak, budu se snažit vám předkládat kvalitní obsah, podložený spolehlivými zdroji.

Snažím se, aby články měly vysokou informační hodnotu a přesah do všech odvětví přírodní kosmetiky. Aby vám pomohly správně se starat o pokožku vás i vašich dětí.  Dá to spoustu práce. Pokud pro vás tento blog dává smysl, napište mi to jako poznámku k objednávce. Udělá mi to radost :).

O našich mýdlech
Jana Bělíková

Co vás zajímá?

Napište mi dolů do komentáře, co vás zajímá :). Bude to téma dalšího článku. Jakému dalšímu tématu se mám věnovat? O čem se chcete přiučit? Co vás zajímá? Napište mi do komentáře :).

Zobrazit celý článek »
O našich mýdlech
Jana Bělíková

Můj rozhovor na modrém koníku

Můj rozhovor na modrém koníku Od portálu modrykonik.cz jsem dostala možnost podělit se o své znalosti a zkušenosti týkající se dětských mýdel. Moc jim za tu příležitost děkuji. Najdete zde poděkování uživatelkám koníka a také

Zobrazit celý článek »