Přírodní oleje

Výživné jemné olejíčky používejte místo klasického krému, jsou to čistě přírodní produkty bez chemie. Skleněné lahvičky s kapátkem vám navíc umožní pohodlné dávkování

Olejíčky nanášejte těsně po umytí (několik málo kapek), když je pokožka ještě vlhká a vmasírujte. Pravidelné používání udržuje pleť svěží a zdravou. Pro zachování kvality olejíčků doporučujeme uchovávat je v chladu a temnu. 

Složení - vyberte si olejíček podle aktivních látek a účinků

Základem všech našich olejíčků jsou luxusní přírodní rostlinné oleje a rostlinné extrakty získané z udržitelného hospodářství. Podrobné informace o každém olejíčku se rozbalí po kliknutí níže.

Ošetřující konopný olej s rozmarýnem je vhodný pro všechny typy pokožky, nezpůsobuje ucpávání pórů, výborně se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Jeho výživné účiny zlepšují strukturu nehtů a nehtových lůžek. Hojí různé záděrky a prasklinky na rukou. Ošetřuje bolavé koutky a suchou olupující se pokožku. Vhodný též jako olej po opalování. Rozmarýnový extrakt pokožku prokrvuje a má antibakteriální účinky.

Regenerační ricinový olej s rakytníkem je vhodný pro suchou zralou pokožku, kterou dostatečně vyživuje zvláčňuje a tím zabraňuje tvorbě vrásek. Ošetřuje a hojí pooperační jizvy, strie a pigmentové skvrny. Obnovuje regeneraci kůže a napomáhá zpomalování stárnutí pleti. Výborně podporuje růst a hustotu obočí. Rakytníkový extrakt pomáhá při hojení podrážděné pokožky a zvyšuje její pružnost.

Zklidňující mandlový olej s rakytníkem je vhodný pro jemnou dětskou pokožku a všechny typy pleti. Dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Jeho výživné a hydratační účinky výborně pomáhají při léčbě atopického ekzému. Hojí a ošetřuje podrážděnou vysušenou pokožku. Navíc skvěle bojuje s celulitidou. Rakytníkový extrakt pomáhá při hojení podrážděné pokožky a zvyšuje její pružnost.

Komu doporučuji přírodní oleje

Naše přírodní olejíčky doporučuji všem, co si chtějí uchovat pevnou zdravou pokožku bez atopických ekzémů. Jsou vhodné pro dětičky, jejich rodiče i prarodiče.