Doprava, platba, osobní odběr a otevírací doba

  • Níže naleznete informace ke způsobům dopravy a platby, které poskytujeme. Po kliknutí se vždy rozbalí popis dané metody dopravy nebo platby.

Doprava

Vaši objednávku připravíme, zabalíme a předáme dopravci, který ji doručí na uvedenou adresu jako balík do ruky. Přijde Vám od dopravce mail i SMS. 99 Kč.

Vaši mýdlovou objednávku si můžete vyzvednout na adrese Bzenecká 1031/2, Plzeň. Po připravení objednávky vám zavolám a domluvíme čas převzetí. Prohlédněte si otevírací dobuZDARMA.

Doprava zásilkovnou na vámi vybranou pobočku v České a Slovenské Republice.

Platba

Přijímáme karty VISA a MASTERCARD vydané jakoukoliv českou bankou. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu PayU – nejpoužívanější platby v ČR. ZDARMA

Částku uhradíte na náš účet FIO 2002541790/2010 (variabilní symbol je číslo objednávky). Přijetí platby Vám oznámíme emailem. Převod obvykle trvá 1-3 dny. ZDARMA

Platbu v hotovosti můžete provést při osobním odběru v našem výdejním místě v Plzni (přijímáme pouze hotovost). ZDARMA.

Osobní odběr

  • Vždy vám zavolám, jakmile objednávku pro osobní odběr připravím.
  • Po telefonu se domluvíme, kdy si objednávku vyzvednete.
  • Nestíháte nebo nemůžete přijít? Nevadí. Zavolejte mi na číslo +420 737 910 118. Vaše Jana :).

Otevírací doba našeho výdejního místa

Po domluvě

Bez ohlášení

Jak se k nám dostat?

  • Zadejte do navigace Bzenecká 1031/2 a hurá na cestu. V cíli zazvoňte na „Bělíkovi“. 
  • Kdyby snad navigace zabloudila, připravila jsem pokyny pro jednoduchou stopovanou :).

Hezkou procházkou

  • Přes ZOO Plzeň: Cestu pro mýdla můžete spojit s cestou do ZOO, která je od nás 10 minut pěšky. V tamním obchůdku Suvenýry u lemura dokonce prodávají naše zvířátková mýdla.
  • Kilometrovkou od Plazy: Pro zdatnější, je to kus :).
  • Přes Lochotínský park: Ze zastávky Zoologická zahrada přes park pooořád do kopce až k nám.

Autobusem

Jezdí k nám linky 4156. Vystoupíte na zastávce Slupská a dáte se z kopce dolů. O dva bloky níže po pravé straně najdete ulici Bzenecká a hned první vchod je Bzenecká 2. Tam na Vás mejdlíčka budou čekat. Hlavní nástupní stanice těchto linek jsou například CAN Husova, Sady Pětatřicátníků, Rondel, Křimice, Město Touškov, Vochov. Odkaz na jízdní řády.

Autem

Z Karlovarské odbočíte do ulice Na Chmelnicích. Dojede až na její konec, pak se dáte vlevo, do Znojemské a hned jak minete zastávku autobusu, tak znovu doleva, do Brněnské. O dva bloky níže po pravé straně je naše adresa, Bzenecká 2. Zaparkujete nejsnáze v ulici Brněnská, pěšky je to pár kroků. V ulici Bzenecká bývá obvykle plněji.

Fotografie výdejny objednaných mýdel
Výdejna objednávek Mydlinka, na adrese Bzenecká 1031/2, 323 00 Plzeň