Peelingová přírodní mýdla - ruční výroba

Peeling v mýdle jemně odstraní suché šupinky kůže, pokožku prokrví a zregeneruje.

Nejškrábavější je mýdlo s citronovou kůrou, proto je ve tvaru hvězdy, výborně padne do ruky a když ve sprše přitlačíte, nevyklouzne. Po takové masáži se budete cítit svěží a uvolnění. Na čištění obličeje je skvělé a zároveň šetrné mýdlo s mákem a syrovátkou. Prokrvení a napnutí pokožky nejlépe zajišťuje mýdlo se skořicí.

Do sprchy nebo na ruce?

Muži si s ním často myjí ruce. Je to trochu návykové. Já osobně ho ale používám jen do sprchy. Na ruce mám mýdlo bez peelingu.

Jak často používat?

Zkuste a uvidíte. Manžel se s ním myje ve sprše denně, líbí se mu, že příjemně škrábe, že se mu kůže prokrví. Já ho používám zhruba 2x týdně, pokožka je po mytí hezky hladká a napnutá, denně by mi to ale nesvědčilo.

Je vhodné pro děti?

Ne. Dětské mýdlo nesmí obsahovat peeling. Jejich pokožka je na to příliš tenká a citlivá. Navíc peeling na rozdíl od naší dospělé kůže nepotřebuje. Mrkněte spíše do kategorie s našimi bezva dětskými mýdly.

Zdravotní certifikace našich peelingových mýdel

Níže najdete certifikát zdravotní nezávadnosti od Státního zdravotního ústavu. Testy provedla MUDr. Dagmar Jírová, CSc. (vedoucí CTZB).